![]()
Choć Dzień Dziecka dopiero za kilka dni, w Domu Kultury w Niesułkowie nie mogliśmy tak długo czekać
– dlatego świętowanie rozpoczęliśmy już wczoraj! ![]()
![]()
Razem z przedszkolakami z Niepublicznego Przedszkola Świętej Rodziny oraz uczniami Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Niesułkowie spędziliśmy dzień pełen uśmiechu
, radości i wspaniałej zabawy.
Nasze wspólne świętowanie rozpoczął Zastępca Burmistrza Strykowa, Pan Adam Kaźmierczak, który odwiedził dzieci z koszykiem pełnym słodkości![]()
oraz serdecznymi życzeniami – wielu powodów do uśmiechu, spełnienia marzeń, beztroskiego dzieciństwa oraz samych pięknych i szczęśliwych chwil każdego dnia.
Następnie wszyscy daliśmy się porwać
magii za sprawą Magik Cyprian, który zabrał nas do świata
iluzji, czarów i wielkiego „wow”! Nie zabrakło zaskoczeń, śmiechu i zachwytu.
Po magicznym pokazie przyszedł czas na wspólne zabawy z animatorami, dmuchany plac zabaw, wielkie bańki mydlane oraz – oczywiście – kolorową watę cukrową, bo przecież bez niej żadne dziecięce święto się nie liczy! ![]()
![]()
Do wspólnej zabawy dołączyła także Biblioteka w Niesułkowie Kolonii, przygotowując dla dzieci kolorowanki i rebusy, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. ![]()
![]()
Dziękujemy wszystkim za ten pełen energii, śmiechu i dziecięcej radości dzień!![]()























